Informacje

Nasza firma powstała na bazie zakładu remontów i naprawy sprzętu PPOŻ założona w 1995 przez Tadeusza Zarębę. W 1998 roku została przekształcona na przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe usługowe Zartex i funkcjonuje do dziś, adres naszej firmy to Wólka Abramowicka 71. Naszą główną branżą są gazy techniczne, pojemniki do ich przechowywania, gaśnice oraz sprzęt P.POŻ i BHP.

Posiadamy bardzo duży wybór, poczynając od stopnia jakości gazów oraz różnorodności do wielkości pojemnika w którym zostanie przechowywany. Świadczymy profesjonalną obsługę oraz posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w naszej branży. Klienci o nas mówią w samych superlatywach stawiając na to że jesteśmy uczciwi, pomysłowi oraz bezkonkurencyjni. Dodatkową naszą zaletą jest sumienność wykonywanej pracy oraz terminowość. Nasza kadra w większości to młodzi bardzo zdolni ludzi, otwarci, pracowici oraz chętni do dalszego rozwoju.

Współpracujemy z firmą Messer ogromnym niemieckim producentem i dystrybutorem gazów technicznych, medycznych oraz spożywczych.